KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15507241
nr 1550 7241
John Ivar Berg
(1916-2003), Sverige
(tillskriven), ateljé. Akvarell, bildmått: 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:38:49
100 kr
John Ivar Berg
Läs mer om John Ivar Berg